سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل آپارتمان تچر شیراز

شیراز، خیابان فردوسی، حدفاصل پل باغ صفا و چهاراره رودکی، روبروی مخابرات امام خمینی،هتل آپارتمان تچر.
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی هتل آپارتمان تچر شیراز
رستوران هتل آپارتمان تچر شیراز
null
null
null

اتاق‌های هتل آپارتمان تچر شیراز

معرفی هتل آپارتمان تچر شیراز

شیراز یکی از خوش آب و هوا ترین شهرهای ایران می باشد که به دلیل هوای پاکی که دارد، هرساله افراد زیادی برای بازدید و گردش، به آنجا سفر می کنند. از همین رو، انواع هتل های سنتی، هتل های مدرن و حتی هتل های آپارتمانی زیادی در این شهر به وجود آمده تا مسافران بتوانند بدون نگرانی در خصوص مشکل اقامت خود، از‌ تجربه سفر به شهر رازها لذت ببرند. یکی از همین هتل های آپارتمانی، هتل تچر می باشد که در بهترین نقطه شیراز واقع شده است و همین موضوع یکی از دلایلی مهم و اصلی رزرو این هتل توسط مهمانان و مسافران از دیگر شهرها می باشد. 

این مجموعه اقامتی در سال ۱۳۸۸ تاسیس شده است که جزو هتل های نسبتا قدیمی و با تجربه شیراز هم شناخته می شود. البته لازم به ذکر است که بیان کنیم، علاوه بر این که سال های زیادی از ساخت هتل می گذرد، اما نه در ارائه امکانات بد و ضعیف عمل می کند و نه حتی نمای اصلی ساختمان و معماری او آسیب دیده است. 

امکانات هتل آپارتمان تچر شیراز

هتل آپارتمان تچر هم همانند دیگر هتل های موجود در سطح شیراز و حتی استان ایران، دارای امکاناتی است تا مسافران بتوانند اقامت راحتی داشته باشند. برخی از این امکانات کلی هتل عبارت اند از: سالن بیلیارد، فتوکپی، فکس، مینی بار با هزینه و....

نکته جالبی که در خصوص این مجموعه وجود دارد و افراد می توانند با رزرو هتل آپارتمان تچر شیراز از ان بهره مند شوند، وجود آشپزخانه ای برای پختن غذا می باشد. به جز این که در هر واحد آپارتمانی آشپزخانه نسبتا کوچکی برای استفاده وجود دارد، در هتل آشپزخانه ای با امکانات کامل تری هم ساخته شده تا افراد بتوانند در آن جا به راحتی پخت و پز انجام دهند. اگر جزو دسته افرادی هستید که به دنیال هتلی را مد نظر دارید که همانند یک واحد آپارتمان کامل باشد، بدون شک هتل آپارتمان تچر، بهترین انتخاب است. 
  • موقعیت مکانی 
زمانی که برای رزرو هتل آپارتمان تچر شیراز به انواع سایت های مربوطه مراجعه کنید، می توانید شاهد باشید که اکثر آن ها به این موضوع اشاره می کنند که هتل آپارتمان تچر در بهترین منطقه شیراز واقع شده است که دسترسی به اصلی ترین مکان های دیدنی این شهر زیبا و پر قدمت، همانند تخت جمشید، نمایشگاه بین المللی و... امکان پذیر است. باید بیان کنیم که این موضوع درست است زیرا این هتل آپارتمانی در خیابان فردوسی، حد فاصل پل باغ صفا واقع شده است که اگر تا کنون به شیراز زیبا سفر کرده باشید و خیابان را به خوبی بشناسید، متوجه می شوید که هتل تچر، در سطح شهر قرار گرفته است. 
  • اتاق ها 
بعد از موقعیت مکانی عالی هتل، دومین موضوعی که برای رزرو هتل اپارتمان تچر شیراز و حتی دیگر هتل ها افراد به آن ها توجه زیادی می کنند، امکانات اتاق ها و واحد ها می باشد. از آنجایی که این مجموعه، یک هتل آپارتمان محسوب می شود، اتاق ها یا بهتر است بگوییم واحدهای آن تماما همانند یک واحد آپارتمان کامل هستند که از تمام امکانات رفاهی هم پشتیبانی می کنند. در هتل آپارتمان تچر، ۴ طبقه به صورت کلی وجود دارد که در این طبقات، ۱۳ واحد آپارتمانی قرار گرفته اند. با توجه به تعداد کم اتاق ها، می توان گفت هتل، جزو مجموعه های اقامتی خلوت محسوب می شود و افرادی که به دنبال آرامش هستند، می توانند برای رزرو اقدام‌ کنند. 
  • رضایت مهمانان 
هتل تچر همان طور که بیان‌کردیم، جزو هتل های‌ نسبتا قدیمی شیراز شناخته می شود و تا کنون با پرسنل هایی مجرب و نظافت و بهداشت اتاق ها، توانسته نظر مهمانان و مسافران را به خود مثبت‌ نگه دارد.

اطلاعات تکمیلی هتل آپارتمان تچر شیراز

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل آپارتمان تچر شیراز

قوانین رزرو هتل آپارتمان تچر شیراز

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل آپارتمان تچر شیراز

فاصله هتل آپارتمان تچر شیراز تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل آپارتمان تچر شیراز

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید