سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

هتل آپارتمان آریان نور

مازندران، نور، بلوار امام رضا
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نماي هتل آپارتمان آریان نور 1
فضای بیرونی هتل آپارتمان آریان نور
ورودی هتل آپارتمان آریان نور
نماي بيروني هتل آپارتمان آریان نور
نشیمن هتل آپارتمان آریان نور

اتاق‌های هتل آپارتمان آریان نور

معرفی هتل آپارتمان آریان نور

هتل آپارتمان آریان نور، یکی از هتل های مجهز و پیشرفته مازندران محسوب می شود. در واقع اگر بخواهیم ‌نگاهی به مساحت هتل بیاندازیم، می توان گفت جزو بزرگترین مجموعه های اقامتگاهی هم در مازندران به شمار می رود. زیرا در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ هزار متر مربع قرار گرفته است و واحدهای زیادی هم دارد. از آنجایی که این مجموعه در یک موقعیت مکانی عالی قرار گرفته است، به خوبی افرادی که برای رزرو هتل آپارتمان آریان نور اقدام کنند، می توانند از زیبایی های مازندران بهره مند شوند‌. البته علاوه بر این که هتل هم از نظر موقعیت مکانی و هم امکانات در رتبه خوبی قرار دارد، می توان گفت جزو مجموعه های اقامتی قدیمی هم محسوب می شود. زیرا هتل آپارتمان آریان نور در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا همه اطلاعاتی که راجب این مجموعه زیبا و مدرن نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. 

امکانات و خدمات هتل آپارتمان آریان نور

همانند هر هتلی، هتل آپارتمان آریان نور هم امکانات کلی را برای مسافران و مهمانان فراهم کرده است. البته یکی از بارزترین این امکانات، موقعیت مکانی عالی هتل می باشد که اتاق های آن تمام به جنگل و دریا ویو دارند. حال به جز موقعیت مکانی عالی، امکاناتی هم در هتل قرار گرفته شده، تا مسافران نیازی نداشته باشند به بیرون از هتل یا شهر مراجعه کنند.‌ برخی از این امکانات، شامل، رستوران، پارکینگ، اینترنت محدود و رایگان، چایخانه سنتی، کافی شاپ و... می باشد. البته ما خبر خوشی را هم برای افراد گیمر داریم. زیرا در هتل آریان می توان از گیم نت یا حتی سالن بیلیارد استفاده کرد و حتی در مدت سفر خود، بازی هیحان انگیزی را با افراد جدیدی تجربه کرد. توجه داشته باشید که استفاده کردن از این امکانات، تنها برای مسافران و افرادی که اتاق در هتل رزرو کرده اند، امکان پذیر است. برای استفاده از برخی این امکانات، باید هزینه ای بپردازید. زیرا هزینه های آن ها با هتل حساب نمی شود‌.
  • موقعیت مکانی 
در اصل هتل آپارتمان آریان نور، در میانه جنگل و دریا قرار گرفته است. خب قطعا برای کسانی که به دلیل آب و هوای خوب و لذت بردن از دریا به مازندران سفر می کنند، این موضوع می تواند نکته بسیار مثبتی باشد. اگر به مازندران آشنایی داشته باشید، بدون شک می دانید که بلوارم امام رضا یکی از بهترین منطقه ها می باشد که هم از لحاظ آب و هوایی و هم دسترسی به بقیه نقاط این شهر، بسیار مناسب است. 
  • اتاق ها
اتاق های این هتل، امکانات زیادی دارند. در واقع برای شرح امکانات اتاق ها، باید بگوییم ویژگی های بسیاری دارند‌ به عنوان مثال، صرف صبحانه در هنگام لذت بردن از منظره دریا یا جنگل، یکی از این ویژگی ها می باشد که اکثر افراد هم به این دلیل هتل آپارتمان آریان نور را انتخاب می کنند‌. در کل تمام هتل های آپارتمانی، دارای واحدهای کامل به صورت یک خانه می باشند. هتل آریان نور هم از این موضوع مستثنا نیست و با ارائه واحدهای کامل، امکان اقامت را برای مسافران راحت تر کرده است. همچنین کلا این مجموعه ۵ طبقه و ۴۰ واحد اتاق خواب دارد. درون اتاق خواب ها هم آشپزخانه و تمام لوازم امکانات مورد نیاز رفاهی موجود هستند که تنها مسافران با رزرو هتل آپارتمان آریان نور، می توانند از آن ها بهره مند شوند. 
  • رضایت مهمانان 
اگر هتلی رضایت مهمانان خوبی داشته باشد، بدون شک درتمام موارد، خوب عمل می کند. حال هتل آپارتمان آریان نور هم به خوبی توانسته در این چند سال، رضایت مهمان را به خود جلب کند و با ارائه دادن بهترین خدمات و پرسنلی خوش برخورد، آن ها را راضی‌ نگه دارد.

اطلاعات تکمیلی هتل آپارتمان آریان نور

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات هتل آپارتمان آریان نور

قوانین رزرو هتل آپارتمان آریان نور

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس هتل آپارتمان آریان نور

فاصله هتل آپارتمان آریان نور تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات هتل آپارتمان آریان نور

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید