سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

کیلومتر 7جاده تاکستان به ابهر سه راهی شامی شاپ
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی مهمانپذیر جهانگردی تاکستان
لابی مهمانپذیر جهانگردی تاکستان
رستوران مهمانپذیر جهانگردی تاکستان
فضای داخلی مهمانپذیر جهانگردی تاکستان
فضای داخلی مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

اتاق‌های مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

معرفی مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

بدون شک، یکی از قدیمی ترین مجموعه های اقامتی در تاکستان، مهمانپذیر جهانگردی می باشد. این مجموعه در سال ۱۳۵۴ تاسیس شده است و با کسب دو ستاره، توانسته جزو مهمانسرای منتخب عموم شناخته شود. البته لازم به ذکر است بیان کنیم که هتل جهانگردی در سال ۱۳۹۴ هم برای ارائه خدمات بهتر به مسافران بازسازی شده و امکانات جدیدی را در این بازسازی به مجموعه خود اضافه کرده است. این هتل علاوه بر این که جزو هتل های مجرب تاکستان شناخته می شود، در یک موقعیت مکانی عالی با تمام‌ امکانات مورد نیاز مسافران واقع شده است و طول مدت اقامت آن ها را راحت می سازد. حال برای رزرو مهمانپذیر جهانگردی تاکستان، به اطلاعاتی راجب اتاق ها و امکانات آن نیاز دارید که در ادامه آن ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

امکانات و خدمات مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

موضوع مهمی که به جز امکانات اتاق ها در رزرو هتل باید به آن ها توجه داشت، امکانات هتل می باشد. حال مهمانپذیر جهانگردی تاکستان به خوبی توانسته در این موضوع نظر مسافران را هم به خود جلب کند‌‌. به عنوان مثال، کافی است زمانی که از اقامت خود در هتل خسته شده اید، سری به فضای باز بزنید و با دیدن مناظر زیبا اطراف روح خود را جلا دهید. فراموش نکنید از رستوران هتل با منو عالی و غذاهای خوش طعم رستوران هم بازدید کنید که تا ۴۰۰ نفر، گنجایش و ظرفیت دارد. در واقع همیشه برای رزرو هتل در قزوین شهر تاکستان، افراد به موقعیت مکانی بعد هم اتاق ها و امکانات هتل توجه می کنند. حال مهمانپذیر جهانگردی با ارائه بهترین خدمات و امکانات، توانسته به یکی از مجموعه های اقامتی در این شهر زیبا تبدیل شود. با رزرو اتاق در این هتل، می توانید از پارکینگ، اینترنت رایگان، نمازخانه، لاندری و... هم بهره مند شوید‌. 
  • موقعیت مکانی 
تا کنون باید به خوبی متوجه موقعیت مکانی هتل جهانگردی شده باشید، اما اگر بخواهیم به موقعیت دقیق تر این مجموعه اشاره کنیم، می توان گفت مهمانپذیر جهانگردی در شهرستان تاکستان، ۷ کیلومتری جاده تاکستان به ابهر، سه راهی شامی شاپ قرار گرفته است. با توحه به وسعت و مساحت نسبتا زیاد هتل، شما به راحتی می توانید آن را از فواصل دور مشاهده نمایید.
  • اتاق ها 
در کل مجموعه جهانگردی دارای ۲ طبقه و ۹ واحد اتاق خواب می باشد که تمام این اتاق ها از تمام امکانات رفاهی پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال شما با رزرو مهمانپذیر جهانگردی تاکستان، می توانید در اتاق ها صبحانه سرو کنید یا حتی از مینی بار با هزینه بهره مند شوید. وجود امکانات دیگری مثل، تخت، مبلمان، حمام، دستشویی، لوازم بهداشتی و... در اتاق ها باعث شده است تا مسافران بتوانند اقامت راحت تری را در هتل جهانگردی بگذرانند. همچنین اتاق ها با تعداد تخت ها از هم جدا می شوند که هر فردی می تواند نسبت به نوع نفرات و شرایط برای رزرو آن ها اقدام نماید. 
  • رضایت مهمانان
همان طور که چندین بار در مطالب بالا بیان کردیم، این مجموعه سابقه زیادی در حوضه فعالیت و ارائه خدمات به مسافران دارد. در طی این سال ها، تمیزی و نظافت اتاق ها، سرو غذای خوش طعم، پرسنل مجرب و بسیار خوش برخورد، رسیدگی به مشکلات مهمانان و... باعث شده است تا تمام افرادی که در آنجا اقامت داشته اند، به طور کامل راضی باشند.

اطلاعات تکمیلی مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

قوانین رزرو مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

فاصله مهمانپذیر جهانگردی تاکستان تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات مهمانپذیر جهانگردی تاکستان

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید