سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

پشتیبانی

اقامتگاه سنتی هما تبریز

تبریز، شهرستان اسکو، روستای کندوان، جنب مدرسه قدیمی
اشتراک‌گذاریwhatsapptelegram
نمای بیرونی اقامتگاه سنتی هما تبریز
اقامتگاه سنتی هما تبریز فضاي داخلي
اقامتگاه سنتی هما تبریز فضاي داخلي
اقامتگاه سنتی هما تبریز فضاي داخلي
اقامتگاه سنتی هما تبریز فضاي داخلي

اتاق‌های اقامتگاه سنتی هما تبریز

معرفی اقامتگاه سنتی هما تبریز

روستای صخره ای کندوان دارای اقامتگاه هایی برای رفاه و خدمت رسانی به گردشگران است که با همان ساختار صخره ای ساخته شده اند. اقامتگاه سنتی هما تبریز واقع در این روستای زیبا و اعجاب انگیز با خانه هایی در دل صخره سبب شده تا هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب کند. اقامتگاه هما بر اساس فرهنگ بومیان همان منطقه در سال 1396 بهره برداری شده است. اقامتگاه هما از شهر اسکو با 22 کیلومتر فاصله و 55 کیلومتر فاصله از تبریز واقع شده است و در روستای کندوان قرار دارد. خانواده هایی قصد دارند به آنجا سفر کنند باید در نظر بگیرند که برای رسیدن به این اقامتگاه باید از مسیری پلکانی عبور کنند.

تنوع اتاق های اقامتگاه سنتی هما تبریز

2 واحد این اقامتگاه به این صورت ساخته شده که طبقه همکف آن بخش اولیه اقامتگاه است و برای بالا رفتن به بخش فوقانی باید از پلکان بالا رفت. منطقه کندوان با اقلیم ییلاقی و کوهستانی نیازی به داشتن سیستم سرمایشی ندارد بلکه فضای داخلی اتاق ها و سوئیت های اقامتگاه همواره خنک و سرد است. اقامتگاه هما، تجربه یک زندگی کاملا سنتی و به دور از روزمرگی و زندگی ماشینی و شهری را برای میهمانان خود به وجود آورده است. در کنار فضای سنتی، می توان از طبیعت کندوان لذت برد و از غذاهای لذیذ و بومی همان منطقه در کنار نوشیدنی های گوارا استفاده کرد و همچنین می توان سوغات روستای کندوان را خرید.

امکانات اقامتگاه سنتی هما تبریز

محیط هر اتاق فضای مناسب دارای تخت های یک الی چند نفره است. برخی از اتاق ها جکوزی داشته که در مقایسه به اتاق های دیگر از لحاظ قیمتی، هزینه بالاتری دارند. نظافت و تمیزی اتاق ها، سرویس های بهداشتی، امکانات آشپزی، تجهیزات بهداشتی مانند صابون و خمیردندان یکبار مصرف، تلویزیون و آنتن دهی خوب و دسترسی به اینترنت از خدمات این اقامتگاه است. به طور کلی، تمامی تجهیزات لازم برای داشتن سفری آرامش بخش و فوق العاده را دارد.

جاذبه های اطراف اقامتگاه بوم گردی هما

اقامتگاه سنتی هما تبریز واقع در روستای صخره ای کندوان به عنوان یک مقصد بوم گردی مناسب شناخته می شود. در چند سال اخیر یکی از مقاصد گردشگری عالی به شمار می آید که مسافران و حتی توریست ها بی شماری را به سمت خود جلب کرده است. منطقه زیبا و ییلاقی کندوان و قرارگیری اقامتگاه در دل صخره سبب شده تا مسافران تجربه یک سفر به دور از استرس را داشته باشند. برای رزرو آنلاین هتل بوم گردی هما تبریز می توانید از طریق رزرواسیون سیتا اقدام کنید.

اطلاعات تکمیلی اقامتگاه سنتی هما تبریز

وضعیت هتل: فعال | وضعیت رزرو: فعال | محدودیت ترافیک: دارد

امکانات اقامتگاه سنتی هما تبریز

قوانین رزرو اقامتگاه سنتی هما تبریز

hotel-rules

قوانین کلی هتل

خدمات ترانسفر استقبال رایگان: ندارد

خدمات بدرقه رایگان: ندارد

آدرس اقامتگاه سنتی هما تبریز

فاصله اقامتگاه سنتی هما تبریز تا اماکن مهم

my_location
map

نظرات اقامتگاه سنتی هما تبریز

نظرات اولین نفری باشید که نظر می دهید