رزواسیون سیتا
رزرو هتل
بیشتر
درباره ما
قوانین مقررات عمومی
خط مشی و سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران
حق کپی رایت خدمات و محتواهای سیتا
موارد سلب مسئولیت
شرایط عضویت در سامانه رزرو هتل سیتا
شرایط کنسلی رزرو
سایر مقررات

قوانین و مقررات عمومی

  • سیتا به عنوان سامانه رزرواسیون آنلاین هتل در بستر اینترنت و طبق قوانین جاری کشور فعالیت می نماید. قوانین سیتا طبق قوانین تدوین شده جرایم اینترنتی و کلیه قوانین مربوط به تجارت الکترونیک می باشد.
  • طبق قوانین هیچ کاربری حق انتشار مطالب خلاف قوانین کشور را ندارد و در صورت تخلف در این زمینه طبق قانون با وی برخورد گردیده و حساب کاربری او مسدود خواهد شد.
  • سیتا هیچ وب سایت دیگری به غیر از دامنهcita.ir ندارد و تنها راه ارتباطی با کاربرانش از طریق همین سایت و شبکه های اجتماعی و شماره های مندرج در سایت می باشد.
  • هر نوع سوء استفاده از نام تجاری سیتا و هر نوع اطلاعاتی اعم از مکاتبات سایت، اطلاعات سایت، و نام های شبیه که باعث ایجاد شبه نماید به هر روش ممنوع است. در صورتی که این موارد مشاهده گردد، سیتا حق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، و دادگاه و رسیدگی به جرایم اینترنتی در داخل یا خارج و همچنین اطلاع رسانی به مجریان یا استفاده کنندگان را برای خود محفوظ می‌دارد
  • به منظور برخورداری از شرایط حفظ حریم خصوصی برای کاربران سایت، کاربر متعهد خواهد شد عوامل امنیتی را رعایت کرده و در صورت مشاهده عوامل یا نشانه هایی مبنی بر هک وب سایت، با اشخاص حقیقی یا حقوقی در این زمینه هیچ همکاری ای نداشته باشد. اگر کاربر نشانه هایی مبنی بر هک اطلاعات سایت مشاهده کرد سامانه سیتا را در جریان این موضوع قرار دهد.