سیتا، سفری لذت بخش با انتخابی بهتر

جستجو هتل

رزرو هتل در سیتا

سامانه سیتا، آن چیزی که شما از یک اقامتگاه خوب نیاز دارید را ارائه می دهد. با سیتا شما می توانید اقامتگاه های مختلف را با قیمت تمام شده کمتر رزرو کنید. سیتا لیست تمام هتل ها و امکانات آن ها را به شما نمایش داده و امکان جستجو بر اساس فیلترهای مختلف را در اختیارتان می گذارد. انواع اقامتگاه های موجود در سراسر کشور از جمله هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، هتل سنتی و اقامتگاه بومگردی را با استفاده از سیتا رزرو کنید. با استفاده از این سامانه شما به راحتی زمان سفر خود را به شهر مورنظر جستجو کنید و امکانات اقامتگاه های مربوطه را مشاهده کنید. سیتا تمامی اطلاعات اقامتگاه از جمله آدرس، موقعیت مکانی، قوانین، امکانات رفاهی، تصاویر اقامتگاه و بسیاری از اطلاعات موردنیاز را در اختیار مسافران قرار می دهد. مسافرین می توانند امتیازهای ثبت شده توسط کاربرانی که تجربه اقامت در هتل موردنظر را داشته اند را به همراه نظرات آنان مشاهده کنند و با خیال راحت رزرو خود را به صورت کاملا آنلاین ثبت نمایند. با سیتا در هر زمان و هر مکان، اقامتگاه مورد علاقتان را رزرو کنید.

یکی از مزایای رزرو هتل سیتا، پرداخت هزینه رزرو به صورت الکترونیکی و تنها با کارت بانکی دارای رمز دوم بوده که جهت سرعت بخشی به پروسه پرداخت و بدون هدررفت زمان ارائه شده است. همچنین اپلیکیشن سیتا، تمامی امکانات موجود در سامانه را در دسترس همه کاربران قرار می دهد. در اپلیکیشن سیتا می توانید مانند وب سایت، هتل مورد نظر را در موبایل جستجو کنید، مشاهده کنید، انتخاب کنید و درنهایت هتل موردنظر را به سرعت رزرو نمایید.

سیتا تمامی هزینه ها و امکانات را در سامانه و اپلیکیشن اختصاصی رزرو نمایش می دهد؛ این بدان معناست که مسافران می توانند به سادگی قیمت های اقامتگاه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت به انتخابی لذت بخش دست یابند.

رزرو هتل داخلی

زمانی که شما تصمیم به مسافرت در شهرهای داخلی کشور می گیرید، بایستی فکر محل اقامت را هم بکنید. سیتا امکان رزرو آنلاین هتل در شهرهای مختلف کشور را در اختیار تمامی مشتریان قرار می دهد. فرآیند رزرو هتل قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید، موجب اطمینان خاطر شما می شود. در هنگام جستجو در سیتا، می توانید تمامی هتل های چند ستاره را مشاهده کرده و همه امکانات، خدمات و قوانین این هتل ها را بایکدیگر مقایسه نمایید. برای داشتن اقامتی لذت بخش لازم است، از نظرات دیگر کاربران که تجربه اقامت در هتل مربوطه را داشتند استفاده نمایید و اطلاعات این هتل را با دیگر اعضای سفر به اشتراک بگذارید.

رزرو هتل با تخفیف

تقریبا همه ما دوست داریم هتلهایی را انتخاب کنیم که علاوه بر ارائه امکانات و خدمات همیشگی هتل، درصدی تخفیف را برای مشتریان درنظر می گیرد. رزرو هتل با تخفیف برای کسانی که به سبب کسب و کارشان در سفرهای زیادی هستند و همچنین کسانی که به گشت و گذار علاقه زیادی دارند، بسیار مناسب میباشد. سیتا با معرفی هتلهای تخفیفدار، کار را برای مسافرین راحت کرده است. در سیتا میتوانید پس از جستجو، درصد تخفیفی که هر هتل پیشنهاد داده است را مشاهده کنید و با تخفیفات و امکانات دیگر هتلها مقایسه نمایید.

رزرو انواع اقامتگاه

سفر کردن قطعا یکی از بهترین گزینهها برای عوض شدن حال و هوای اکثریت مردم است؛ اما نوع اقامتگاه با مقصد سفر و روحیه مسافران رابطه کاملا مستقیمی دارد. ممکن است شما به یک شهر بومی سفر کنید و تمایل داشته باشید برای لذت کامل از سفر، در یک اقامتگاه بومگردی استراحت کنید. شاید برای اینکه حس راحتی داشته باشید و احساس کنید در محل سکونت خود هستید، اقامت در هتل آپارتمان را ترجیح دهید. سیتا در راستای رفاه و آرامش مسافران، انواع مختلف اقامتگاهها را جهت رزرو کاملا آنلاین در سامانه قرار داده است. شما میتوانید براساس سلیقه خود، هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، هتل سنتی و اقامتگاه بومگردی را از طریق سیتا، بهصورت کاملا آنلاین رزرو کنید و سفری لذتبخش را تجربه نمایید.

رزرو هتل ارزان

برخی از هتلها به سبب خدمات و کیفیتی که برای خدمات درنظر می-گیرند، ستارههایی دریافت میکنند. روشن است هرچه تعداد این ستاره-ها بیشتر شود، یعنی هتل خدمات بیشتری را ارائه میکند و کیفیت خدمات در سطح بالایی قرار دارد. برخی از هتلها نیز خدمات معمولی دارند و امکانات لوکسی را در اختیار میهمانان قرار نمیدهد؛ بنابراین ستارههای کمتری دارند و در دسته هتلهای ارزان قیمت قرار داده میشوند. سیتا قابلیت جستجوی هتلها و اقامتگاه های ارزان را در قسمت فیلترهای سامانه قرار داده است تا کاربران به ترتیب، هتلهای ارزان را مشاهده کنند. پس از آن میتوانند امکانات و هزینهها را با یکدیگر مقایسه کرده و درنهایت رزرو هتل را با پرداخت آنلاین، نهایی نمایند.

دریافت واچر آنی هتل

پس از واریز الکترونیکی هزینه رزرو، به حساب موردنظر توسط مسافران، سامانه سیتا استعلامات لازم در خصوص مبلغ واریز شده را انجام میدهد. پس از تایید استعلام در خصوص مقدار مبلغ واریزی، رزرو هتل موردنظر بهصورت کامل ثبت شده و نهایی میگردد. در نهایت واچر هتل که شامل اطلاعات هتل (نام،آدرس،شماره تلفن)، اطلاعات مسافر/مسافرین، اطلاعات رزرو (تعداد و نوع اتاق رزرو شده، تاریخ شروع و پایان اقامت، شماره تاییدیه هتل و...) میباشد، جهت اطلاع از تایید نهایی رزرو به مسافر نمایش داده میشود. مسافران ملزم هستند اطلاعات واچر را به دقت مطالعه کرده و در صورت وجود اشکال، آن را اصلاح کنند. در صورت عدم امکان اصلاح، مسافرین میتوانند با پشتیبانان سامانه سیتا که در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات هستند تماس حاصل نمایند.

هتلهای پرطرفدار داخلی

در هرکجای این دنیا، در هر صنعت و تجارتی، برندهای پرطرفدار وجود دارد. در بخش گردشگری نیز هتلهایی هستند که نسبت به سایر هتلها محبوب و پرطرفدار هستند. این هتلها به دلیل موقعیت مکانی، امکانات و فضای بهخصوص خود، مورد توجه قرار گرفتهاند. محبوبیت هتلها تا حد زیادی به ارائه امکانات و تعداد ستارههای آنها بستگی دارد. بسیاری از هتلهای 5 ستاره محبوب، دارای لوازم لوکس، سالن ورزشی، تفریحات لاکچری، رستوران و کافی شاپهای اختصاصی میباشند. از پرطرفدارترین هتلهای داخلی میتوان از هتل اسپیناس پالاس تهران، هتل عباسی اصفهان، هتل شایان کیش، هتل پردیسان مشهد، هتل زندیه شیراز، هتل پارس ائل گلی تبریز، هتل صفائیه یزد، هتل بام سبز رامسر، هتل کادوس رشت و... نام برد. سیتا با درنظر گرفتن محبوبیت بسیاری از این هتلها، امکان رزرو آنلاین هتلهای پرطرفدار داخلی را در دسترس عموم قرار داده است. به این منظور، شما میتوانید لیست هتلها را براساس محبوبترین تنظیم کرده و رزرو هتل های پرطرفدار را به راحتی انجام دهید.

مزایای رزرو اینترنتی هتلهای داخلی

تا همین چندسال پیش اصلیترین دغدغه مسافرین در سفر، انتخاب هتل مناسب جهت اقامت بود. آنان پس از رسیدن به مقصد، در جستجوی هتل مناسب، خیابان به خیابان شهر را میپیمودند؛ یا اینکه به همان هتلی مراجعه میکردند که قبلا در آن اقامت داشتند؛ یا به اولین هتلی که میرسیدند، اتاق رزرو میکردند. اینکار، با خستگی، یکنواختی و مشکلات حاصل از عدم وقت برای مقایسه هتلها همراه بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، اصلیترین دغدغه مسافرین که رزرو اقامتگاه متناسب با تمایلات آنها بود، به سادهترین بخش سفر تبدیل شده است. با پیشرفت تکنولوژی، رزرو اینترنتی در گردشگری بیش از پیش مورد اهمیت واقع شد. سامانه سیتا بر آن شد تا با ارائه خدمت رزرو آنلاین هتل، مزایای رزرو اینترنتی را برای شما به عرصه نمایش و استفاده بگذارد. سیتا امکان رزرو کاملا آنلاین هتلهای داخلی و خارجی را در دسترس عموم قرار داده و هزینه رزرو را به همراه تمامی امکانات هتلها، جهت مقایسه در اختیار کاربران و مسافرین قرار میدهد. از مزایای رزرو هتل انلاین ، میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان رزرو کاملا آنلاین
 • امکان مقایسه قیمت و امکانات هتلها
 • امکان پرداخت هزینه رزرو بهصورت الکترونیکی، با استفاده از کارتهای عضو شتاب
 • اطمینان خاطر از رزرو نهایی اقامتگاه، با دریافت آنی واچر هتل
 • استفاده از تجربه اقامت دیگران، با مشاهده نظرات کاربران
 • رزرو انواع مختلف اقامتگاه اعم از هتل، هتل آپارتمان، هتل سنتی، مهمانپذیر، سوئیت آپارتمان و اقامتگاه بومگردی
 • اطلاع سریع از تخفیفات اقامتگاهها
 • امکان کنسل کردن رزرو هتل
 • رفع مشکلات احتمالی با تماس با پشتیبانی شبانه روزی سیتا
 • رزرو آنلاین اتاق در هر زمان و هرمکان از طریق سامانه و اپلیکیشن سیتا

تماس با ما

 • تلفن: 0219101260802191013031
 • ایمیل: info@cita.ir
 • آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی،
  نبش قائم مقام فراهانی، پلاک 404، طبقه 1، واحد4
cita-enemad

با روش‌های مختلف رزرو اقامتگاه سیتا، در سریع ترین زمان، اقامتگاه مورد نظر خود را حتی برای چند ساعت رزرو کنید و اقامتی لذت بخش را با سامانه رزرو هتل سیتا تجربه نمایید.

استفاده از مطالب این سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت سیتا می‌باشد.(ورژن: 0.0.8)

Copyright ©1400 | cita.ir